PUBBLIKUM

na Kovárně

PUB v Břeclavi s neotřelou nabídkou nejen kvalitního piva, vína, rumů a pochutin.

Navštivte nás

PUBBLIKUM

na Kovárně

Přímo na cyklostezce u řeky Dyje sídlí SVK Břeclav a v rámci jejich areálu i náš podknik.

U nás si přijdete na své i v oblasti kultury. Pořádáme pravidelně koncerty, výstavy i divadlo. Události naleznete nejen na facebooku našeho podniku.

Klubová domácí atmosféra ve velice příjemném prostředí k setkávání nás všech. Neváhejte a stavte se k nám na návštěvu. Budeme se těšit!;)

Co by to bylo za moravskou hospodu

Bez skvělého piva a vína?

Ať už jste milovníkem piva nebo toužíte po autentickém poznání jižní Moravy, naše hospoda je tím pravým místem pro vás. Přijďte a propojte se s místními obyvateli, sdílejte příběhy a zážitky u skvěle natočeného piva.

Čepujeme vám jedinečně chutná piva, která jsou vyráběna s precizností a láskou pivovary Černá Hora a Lobkowicz.

velkapecet
Logo_CH_upravy_2016

A nezapomeňme na jedinečné víno, které zde v naší hospodě můžete ochutnat. Spolupracujeme s prestižním rodinným vinařstvím Pavlica, které se pyšní dlouholetou tradicí a vášní pro vinařství. Jejich vína jsou důkazem precizní práce a lásky k hroznům, které rostou na slunných svazích jižní Moravy.

Ale pivem a vínem samozřejmě nekončíme

Něco na zobku

Nebudeme zapomínat ani naše lahodné domácí pochoutky, které jsou dokonalým doplňkem k pivu i vínu. Pyšníme se nabídkou širokého sortimentu domácích paštik, pomazánek, klobás, nakládaných hermelínů či našich speciálních utopenců!

Naše domácí paštiky jsou připraveny z čerstvých ingrediencí a s láskou k tradičním receptům. Každá lžička vám nabídne jemnou a bohatou chuť, která se krásně rozplývá na jazyku. Od klasických játrových paštik až po exotičtější varianty s bylinkami či houbami, máme pro každého návštěvníka tu správnou lahůdku.

A jak bychom mohli zapomenout na naše letní grilovačky? U nás se můžete těšit na nezapomenutelné chvíle plné vůně rozpáleného uhlí, šťavnatých mas a přátelské atmosféry.

Takže, přijďte a ochutnejte – Váš jazyk se bude radovat z té neopakovatelné kombinace chutí.

Jsme tu pro Vás a především Vaši pohodu

Haškova 3376/34, 690 02 Břeclav

Otevírací doba:

Otevírací doba se může mírně lišit, sledujte naše soc. sítě, tam se vše dozvíte včas. 🙂